.

.

Обетки Од Сребрен Обрач

Обетки Од Сребрен Обрач

DEN 0.67
Износ

Материјал : Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Должина На Предметот : 21 mmfeute : Шуплив Процес На Производство : Излеан Материјал : Примарен : Сребрена Дебелина : 1,3 mm Width На Ставка : 21 Mmproduct Тип : Накит Тип На Накит : Обеткипродадени По Единица : Пар Пол : Женски материјал : Примарна Боја : Затворање На Белата Обетка : Бесконечен Тип На обетка : внатрешна категорија на накит накит Обетки Обетки Со Обрач Тркалезни Обрачи вклучени Се бескрајни Обрачи елегантна кутија За Обетки. 925 СРЕБРО ГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат 925. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

R

Им се допаѓа и на купувачите