.

.

Фантазија Ноќта На Вештерките Диносаурио Змеј Костим Косплеј Животинско Крило Додаток

Фантазија Ноќта На Вештерките Диносаурио Змеј Костим Косплеј Животинско Крило Додаток

DEN 735.84
Износ

Фантазија Ноќта На Вештерките Диносаурио Змеј Костим Косплеј Животински Крило Додаток Карактеристики : 100% нови и висок квалитет.Материјал : Неткаенсизе : 95х46цмокација : костимот совршен за секојдневно носење, Ноќта на Вештерките, тематска забава, косплеј, на сцената итн. Тоа е исто така одличен подарок за пријателите и љубителите на Аниме погоден за Ноќта на Вештерките, Маскенбал, забави со костими, фестивал на пиво, фенси фустан за возрасни, карневал, Божиќ, Велигден или какви било други забави.Останува на место со прикачениот еластичен ремен од 1/2 инчи. Пакетот Вклучува : 1x Ноќта На Вештерките Косплеј змеј крило Украсете ја вашата соба На Ноќта на Вештерките за да создадете темна атмосфера. Овој производ ќе ја осветли вашата кујна, дневна соба, спална соба или ходник. Како украс за забава За Ноќта на Вештерките, задевајте ги или исплашете ги соседите, забавата никогаш не завршува. Широка Примена : Ноќта на Вештерките сите видови забава, забава со костими, шоу, забавни активности, земање МВ, тед, бавен рок, барови, сали за танцување итн. Добар истегнување, смалување, издржлив, дише, лесен за носење и ставање, вистински на живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите