.

.

Американски фарми пушеле свињи уши џвакаат лекување на кучиња, КТ

Американски фарми пушеле свињи уши џвакаат лекување на кучиња, КТ

DEN 453.76
Износ

Американските фарми пушеле свински уши секогаш се печат - никогаш не пржени. Направено од само американска фарма кренато свинско месо, секое парче е избрано за рака за најдобар квалитет и големина. Тие се сите природни и не содржат какви било вештачки состојки, додадени конзерванси или боење. Американските фарми Природни уши за свињи се пушат со часови за да ги изнесат најприродните вкусови на вашето куче. Тие имаат мазна текстура, лесно се вари и се природен извор на протеини и хондроитин? Одлично за зглобовите и целокупното здравје. Американските фарми пушеле свински уши џвакаат лекување на кучиња, 12 КТ.

R

Им се допаѓа и на купувачите