.

.

Патка Опфаќа Есенцијален Водоотпорен Плоштад Двор Османлиски Страничен Капак На Масата

Патка Опфаќа Есенцијален Водоотпорен Плоштад Двор Османлиски Страничен Капак На Масата

DEN 1.00
Износ

Идеален за употреба во умерени временски услови. Дизајниран за заштита на мебелот во дворот од прашина, нечистотија, сонце, дожд и благ снег. Патката Ги Покрива Основните навлаки за мебел во дворот, чувајте го мебелот на отворено заштитен и без влага. Нашите навлаки за мебел за двор имаат иновативен, повеќеслоен материјал што дише и помага да се елиминира кондензацијата што може да го оштети мебелот. Една година ограничена гаранција. ПАТИО ОПФАЌА : Одговара на плоштадот патио османлиите/странични маси 26 "л х 26" В х 18 " Х. едногодишна ограничена гаранција. За потешки временски услови, патката Покрива елегантна или Крајна серија на покривки за мебел за двор. Дизајниран за заштита на мебелот во дворот од прашина, нечистотија, сонце, дожд и благ снег. Водоотпорната ткаенина е идеална за клима со ниска до умерена влага. Ултразвучно заварените шевови спречуваат вода да навлезе во капакот на мебелот во дворот. Засилени ремени за врзување обезбедуваат покривка за мебел за двор на место. Навлаките за патки препорачуваат да чувате перници одделно кога не се користат.

R

Им се допаѓа и на купувачите