.

.

Муланимо Отворач За Капаци Од Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Прилагодлив Анти-Лизгачки Зафат За Отворање На Кујнски Додатоци

Муланимо Отворач За Капаци Од Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Прилагодлив Анти-Лизгачки Зафат За Отворање На Кујнски Додатоци

DEN 207.84
Износ

Опис : . Име : Отварач На Капакот На Теглата. Материјал : нерѓосувачки челик. Големина : стандардни 19,5 см, издолжени 23 см;. Пакување : кутија. Употреба : отворач за шишиња. Пакување листа : . 1 х Тегла Капак Отворач. Забелешка : . Различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1~3мм, благодарам Прилагодлив дизајн на вилицата, лесен за одвртување капачиња од шишиња со дијаметар од 1~10см. Мобилната тока е цврсто ангажирана со жлебовите за да се спречи лизгање, а капакот може лесно да се навртува. Мека гумена глава, без оштетување на капачето од шишето, назабен дизајн на површината за контакт, силно триење. Изработен од нерѓосувачки челик, издржлив и лесен за чистење. Може да се закачи за складирање, ефикасно заштеда на кујнски простор, заштеда на грижа и напор.

R

Им се допаѓа и на купувачите