.

.

Киплики Fall Машки Дуксери Дозвола Обичен Круг Вратот Дуксер Печатење Пуловер Долги Ракави Врвови

Киплики Fall Машки Дуксери Дозвола Обичен Круг Вратот Дуксер Печатење Пуловер Долги Ракави Врвови

DEN 415.84
Износ

Киплики Суштински Дуксер-овој дуксер има совршен дизајн за почист подобар изглед на машки стил. И проверете ги манжетните околу рацете и половината. Доволно затегнатост за удобен, топол и јасен поглед низ куќата или надвор во јавност со пријателите,дури и како одлични подароци или носење за вежбање и на атлетски настани. Киплики Дуксер Фустан - качулка за Пуловер е главен класичен дизајн на животен стил за мажи, Спарете ги фармерките во њујорк со пантолони за суи или залепете ги со палто. Увезени. МАТЕРИЈАЛ : овие машки дуксери со киплики се направени од убава ткаенина. Ткаенината добро се држи по миењето и боите нема да исчезнат. КАРАКТЕРИСТИКИ : киплики основни секојдневни дуксери за мажи стил на дуксер, прилагодлива хауба за врвки, ребрест појас и манжетни одржуваат добра форма и спречуваат ветер. ПОВОД : овие меки и атлетски дуксери со киплики со качулка се одлични за секоја пригода како секојдневно носење, спортови во затворени простории и на отворено, забава, клуб и слободно време во паб со пријателите.Сите во сите, тие се од суштинско значење дуксери за мажи. ГОЛЕМИНА и МИЕЊЕ : ве Молиме погледнете ја табелата со големини на нашата слика пред да нарачате.работи мали, цел 1-2 големина до препорачува.Рачно перење / машинско перење, класификација на перење, закачување или линија dry.Do не белило.

R

Им се допаѓа и на купувачите