.

.

Дорман 951 - Лежиште На Задните Тркала И Склоп На Центар За Избрани Модели На Субару Одговара избери: 2005-НАСЛЕДСТВО НА СУБАРУ, 2008-ПОДРАЧЈЕ НА СУБАРУ

Дорман 951 - Лежиште На Задните Тркала И Склоп На Центар За Избрани Модели На Субару Одговара избери: 2005-НАСЛЕДСТВО НА СУБАРУ,

DEN 2068.32
Износ

Ова замена тркало лого и центар собранието доаѓа со центар и критична замена компоненти вклучени за целосна поправка на одредени апликации возило. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Целосна поправка - ова склопување ги вклучува центарот на тркалата и компонентите на лежиштето специфични за апликацијата. Заштедува време-ја елиминира работата потребна за отстранување на поединечни кородирани компоненти. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на димензиите на оригиналната опрема. Доверлив квалитет-инженер и тестиран во Соединетите држави. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Субару Наследство : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 Субару Аутбек : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

R

Им се допаѓа и на купувачите