.

.

Велцторм Бализта Прилагодено Изградена Моќна Работна Површина За Игри, Радеон Р XT, Wifi, 2xUSB 3.2, 1xUSB 3.0, 1xHDMI, Win Pro)

Велцторм Бализта Прилагодено Изградена Моќна Работна Површина За Игри, Радеон Р XT, Wifi, 2xUSB 3.2, 1xUSB 3.0, 1xHDMI, Win

DEN 11919.84
Износ

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Velztorm Ballizta Form/Стил : Десктоп Модел Бр : VELZ0005 Processor : 5th Gen AMD Ryzen 9 5950 X 3.4 GHz Процесор (до 4.9 GHz, 64 MB Кеш, 16-Јадра)Меморија : 16gb DDR4 DIMMGraphics : Radeon RX 6900 XT, 16 GB GDDR6, Direct X 12 крајна, Amd Freesync, Radeon Анти-Lagstorage : 512gb Sata Ssd (Солидна Држава Диск) + 2tb HDD (Хард ДИСК)ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : windows 10 Prodisplay : без Приказ Поврзување : 802.11 N Wifi, Ethernet Lan (RJ-45)Порти/Слотови : , Usb 3.0 ТИП-А, 4 USB 3.1 GEN2, 1 Usb 2.0, 1 Hdmi, 1 Дисплеј Порта (Dp), 2xusb 3.2 Тип-C Gen1, 1 X Слушалки/Микрофон Комбо JACKINPUT/ИЗЛЕЗ : НЕМА ВЕБ камера, Батерија : 750w напојување, Други Карактеристики Rgb ОСВЕТЛУВАЊЕ 240mm Aio Течен Процесор Кулер, БОЈА : ЦРНА ТЕЖИНА : 30lbproduct Димензии (WXLXH) : 1 ГОДИНА Производителот ГАРАНЦИЈА Од michaelelectronics2 (Професионално Надграден Од Michaelelectronics2) Amd Ryzen 9 - 5950x 16-ЈАДРЕН ПРОЦЕСОР. Радеон РХ 6900 XT Графика. 512 GB SATA SSD + 2 TB HDD. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про.

R

Им се допаѓа и на купувачите