.

.

Lug единствено влечење на затемните женски чизми на коленото во таупе

Lug единствено влечење на затемните женски чизми на коленото во таупе

DEN 3.00
Износ

Сезоната за подигање е тука, овие супер стилски и удобни чизми на коленото со ѓон од 2,5 инчи и платформа од 1,25 инчи, и завршија со повлекување на затворање. Покриен со мека велур, материјалот е истегнат за да се сместат различни големини на нозете. Материјал со велур со велур, горниот дел, пун -подлога и гумена надворешна плоча. 2,5 инчи потпетица, платформа од 1,25 инчи, вратило од 23 инчи, обем од 14 инчи. Точно на големината ако се носи без чорапи, ако сакате да носите чорапи, ве молиме, размислете да нарачате 1/2 големина нагоре.

R

Им се допаѓа и на купувачите