.

.

Silver Silver Jeans Co. Women'sенска хартиена торба со високи растителни фармерки, големини на половината 24-36

Silver Silver Jeans Co. Women'sенска хартиена торба со високи растителни фармерки, големини на половината 24-36

DEN 291.52
Износ

Сребрени фармерки копродукции со хартија со хартија со високи растителни фармерки - Надградете го вашиот секојдневен тексас со нашите модерни, тренд фармерки за хартиени торби. Тие се дизајнирани со висок пораст, затегната половината на хартијата и слабиот се вклопуваат низ колкот и бутот. Затегнувајќи се на исечена права нога и заврши со појас за вратоврска, тие создаваат ласкава силуета што ќе ја сакате. Исечени фармерки со права нозе со средно миење на индиго. Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. 12,75 '' Висок пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува, затворање на копчињата и појас на вратоврска. 15.5 '' Отворање на нозете. Се одликува со иконата Trine Brand, извезена на задниот џеб. Моделирани во големина 26 и 27 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

R

Им се допаѓа и на купувачите