.

.

Сандал од крокондски сандани од крокода

Сандал од крокондски сандани од крокода

DEN 160.00
Износ

Спортски и лесен со атлетските ленти за потписи, Crocband ™ Flip е шарен и неверојатно удобен избор на топло време, кој совршено се спарува со шорцеви, пакувања или облека за капење. Конструиран од лесен за чистење Croslite ™ материјал, подготвен е за плажа, градина или на кое било друго место каде ќе изберете да го добиете летото! Стрип за трки со мидле за спортски изглед. Лесно за чистење и брзо да се исуши. Пријателски за вода и пловни. Подножјето за масажа се чувствува добро. Крослит ™ Материјал за лесен амортизација и удобност. Горниот ремен на TPU. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

R

Им се допаѓа и на купувачите