.

.

АУДИО Системи 750BRGB Автомобил Аудио Стерео Систем-Еден Din, Bluetooth Аудио И Повикувајќи Главата Единица, Цд Плеер, USB, AU Влез, Am FM Радио Приемник, Мулти Боја Осветлување, Ку

АУДИО Системи 750BRGB Автомобил Аудио Стерео Систем-Еден Din, Bluetooth Аудио И Повикувајќи Главата Единица, Цд Плеер, USB,

DEN 0.67
Износ

Наполнете УСБ-уреди со USB-портата.30 "х 7 " х 2", Тежина : 2. Спецификација-Димензии : 6. 60 Вати x 4 Максимална Моќност, Рамнотежа/Фадер/Бас/Високи Тонови и Претходно Поставена вградена EQ. Автомобил Стерео - Единечен Дин, Bluetooth Audio И Повик Без Раце, ЦД, MP3, USB, AUX Влез, Am/FM Радио Приемник, Повеќебојно Осветлување, Отстранлив Преден Панел BV9370 B Направете Промена На Дигитални Добијте повеќе дигитални музички опции со Шефот Аудио BV9370 B Mech-Помалку (Без ДВД/ЦД) Дигитален Медиумски Приемник со 6,5-инчен Дигитален LED Екран на допир. Bluetooth Без Раце и Аудио Стриминг.

R

Им се допаѓа и на купувачите