.

.

Икона Беј Црни Рамки За Слики, Излитена-Шик Стил, Пакет, Колекција Инспирации

Икона Беј Црни Рамки За Слики, Излитена-Шик Стил, Пакет, Колекција Инспирации

DEN 367.84
Износ

Вклучува : Дванаесет 5" х 7" (12,7 см х 17,78 см) рамки со висечки куки и штафелајни штандови : 5 На 7 инчни Фотографии или слики завршете : Полу-сјај за : домашна или канцелариска галерија разноврсна : Прикажува вертикално или хоризонтално подобрување на изгледот на вашиот дом или канцеларија Со Колекцијата Инспирации На Икона беј. Оваа едноставна, но елегантна рамка ви овозможува гордо да ги прикажете вашите семејни фотографии или оние посебни искуства во вашиот живот. Овие рамки се изградени од пс смола која е издржлива, лесна и отпорна на влага. Тие имаат изглед на вистинско дрво, но сепак се подостапни. Вистинското стакло помага да ги задржите вашите фотографии без прашина.Рамките имаат штафелај и висечки хардвер на задната страна што ви дава опции за прикажување на вашите слики. Можете да ги претставите на вашето биро или на ѕид хоризонтално или вертикално.Овие рамки прават одлични подароци за да им обезбедат на роднините, пријателите или соработниците! Прекрасни детали за рабовите. Популарен стил мешавини со секој декор. Маса или монтирање на ѕид.

R

Им се допаѓа и на купувачите