.

.

Dyson Dc Исправен Вакуум Без Вреќи, Сино

Dyson Dc Исправен Вакуум Без Вреќи, Сино

DEN 3.33
Износ

Dyson DC33 Исправен Вакуум Без Вреќи, Сино ре-инженерско стапче. Автоматско прилагодување на висината на тепихот. Контрола на четката. Филтри за перење. Прилагодливата контрола на лентата со четки е наменета за сите типови подови. Сертифицирана астма и алергија пријателски од Фондацијата За Астма и Алергија На Америка. Сината правосмукалка зафаќа микроскопска прашина.

R

Им се допаѓа и на купувачите