.

.

Marioените на Марио Лопез жени со двојни ленти од ленти од сандали Флип Флоп Платформа за подножје

Marioените на Марио Лопез жени со двојни ленти од ленти од сандали Флип Флоп Платформа за подножје

DEN 0.33
Износ

Класичен едноставен, но сепак стилски изглед, додадете фенси зафатен во вашата гардероба со оваа прекрасна рамна сандала! Лесно вклопена манжетна, одличен и удобен дизајн Оваа сандала има дизајн на класичен стил, како и флексибилен ѓон за лесно движење, ќе ги сакате овие лесни лизгања на сандали, нечистотија, песок и мириси лесно може да се измие, човек Направен материјал удобен дизајн висина на пета : 0,5 "(приближно) лесен/исклучен синтетички единствен уникатен горен дизајн класичен дизајн. Рамна конструкција. Подготвена влошка за дополнителна удобност. Флексибилна надворешна плоча за лесно движење. Дизајн на лизгање. Висина на потпетицата : 0,5" Ширина на чевли : средна. Горна : синтетичка, единствена : синтетичка.

R

Им се допаѓа и на купувачите