.

.

Активно ватирано елек на Aviaенски Авиа

Активно ватирано елек на Aviaенски Авиа

DEN 1.67
Износ

Овој ватиран елек ви дава разноврсност во слојот без разлика дали сте внатре или надвор. Одржувањето на вашето јадро топло без тежината и најголемиот дел од јакна, со затегнување на меки странични панели за леснотија на движење. Две дарежливи џебови од торбичка, како и две џебови со рака, ги чуваат клучевите и телефонот безбедни. ТОБИЛНА ТЕБА : 100% најлон мини рипстоп; . Ткаенина од две страни : Полиестер Понге; . Ватирана ткаенина; . Лесна и дише ткаенина; . 2 страни на рачни џебови; . Еластична во потпирачка. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно; . Направено во Виетнам.

R

Им се допаѓа и на купувачите