.

.

Спиј на него момчиња наса Термички Хенли со сет на пижами од џогерс, 2-парчиња, големини 6-14

Спиј на него момчиња наса Термички Хенли со сет на пижами од џогерс, 2-парчиња, големини 6-14

DEN 2.00
Износ

И тој е исклучен! Дајте му на вашето малечко од овој светски стил од време на игра до спиење во оваа ултра-кул и ултра-зглобна пижама поставена од спиење на неа дизајнирана во забавна печатена и супер мека ткаенина од Jerseyерси. Сет со 2 парчиња вклучува : Топ и панталони. Топ : екипаж; Долги термички ракави. Панталони : Еластична половината за оптимална удобност. Печатење на сите. Мека четкана маичка. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. 2-парчиња пижама на НАСА поставени за момчиња од спиење на неа.

R

Им се допаѓа и на купувачите