.

.

Конзерва за отпадоци од дрво, корпа за отпадоци од отпадоци во стилот на фармата

Конзерва за отпадоци од дрво, корпа за отпадоци од отпадоци во стилот на фармата

DEN 2.00
Износ

Nex Trashcan е конструиран од цврсто дрво и има вграден дизајн со двојни рачки што го прави обичен и едноставен, но софистициран. Тоа е едноставен и убав дрвен отпад, рустикален стил. Совршено е во вашата канцеларија, бања, дневна соба, спална соба или на кое било друго место, ви треба ѓубре. Овој едноставен рустикален ѓубре го прави вашиот дом или компанија почист и почист. Спецификација : Материјал : Димензии на дрво : 9,84 ”(л) x 6,69” (г) x 12.2 ”(ж) Содржина на пакет : 1 x отпадоци од ѓубре од дрво, конзерва за отпадоци од дрво, рустикален дом за отпадоци од отпадоци од дрво, изработена од вистинско дрво, одлики, одлики Со убава природна текстура, таа е цврста и издржлива за долгорочна употреба. Преносен дизајн : Со вграден дизајн на двојни рачки, Nex Trashcan ве прави поприродни и погодни за употреба. Совршено за внатрешните ормани, под бројачи, под мијалници и други мали простори . Голем капацитет : Мерење на 9,84 ”(л) x 6,69” (г) x 12.2 ”(ч), 1,5 галон / 5,7 литарски капацитет, овој некс отпад Кошницата може да складира повеќе од ѓубрето. Голем дизајн на устата го прави поудобно да се фрли ѓубре . Примена : Додадете допир на рустикален шарм во земјата или канцеларија со овој дрвен ѓубре. Совршено за отпад за складирање во вашата канцеларија, бања, дневна соба, спална соба, просторија во прав, студија или кое било друго место каде се потребни лименки за ѓубре.

R

Им се допаѓа и на купувачите