.

.

3d MAXpider L1AD Kagu Кат Мат Одговара 09-А С Одговара изберете: 2009-АУДИ А4, 2009-АУДИ С4

3d MAXpider L1AD Kagu Кат Мат Одговара 09-А С Одговара изберете: 2009-АУДИ А4, 2009-АУДИ С4

DEN 591.84
Износ

L1 AD02721509 3 D MAXPIDER AUDI A4 / S4 / RS4 2009-2016 KAGU ЦРНА R2 AUDI 4 / S4 / RS4 2009-2016 KAGU ЦРНА R2 3d MAXpider Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата KAGU За Сите Временски УСЛОВИ се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазни и миризливи гумени подни душеци, Нашите Подни Душеци Од Серијата КАГУ се направени со иновативна, уникатно дизајнирана трислојна структура. Најсовремениот метод за мерење гарантира дека 3д душеците За Макспајдер се прилагодени на вашето возило. Нашиот уникатен дизајн додава стил во внатрешноста на вашето возило и обезбедува заштита од сите временски услови. Нашата патентирана подлога Од Макспајдер чувајте ги душеците на место без да го оштетите вашиот тепих како врвките или шилците од другите подни душеци. 3Д Макспајдер гордо ви нуди најквалитетни подни облоги и товарни облоги со патентирана подлога Од Влакна Од Макспајдер и иновативна 3-слојна конструкција. 3д Дигитализиран Дизајн Одговара На Секоја Апликација За Возило Подигнатите Рабови Даваат Максимален Модел На Покриеност Бр : L1 AD02721509. Марка : 3Д Макспајдер. УПЦ : 842132063023. Производител : ФСЈЦ. 3Д Макспајдер АУДИ А4 / С4 / РС4 2009-2016 КАГУ БЛЕК Р2. 3д Дигитализираниот Дизајн Одговара На Секоја Апликација На Возилото. Подигнатите Рабови Даваат Максимална Покриеност. Водоотпорен; Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесно Нега Не-Лизга Гумени Површински Слој. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Јаглерод Влакна Врежана Шема. Боја : ЦРНА. Материјал : КАГУ. Земја На Потекло : КИНА. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Кагу. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Одговара Изберете : 2009-2016 АУДИ А4 2009-2016 АУДИ С4 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите