.

.

Дами Чевли Лето Плус Големина Лесни Удобни Чевли Патики Нелизгачки Обични Чевли За Трчање Женски Модни Патики Црна 8.5

Дами Чевли Лето Плус Големина Лесни Удобни Чевли Патики Нелизгачки Обични Чевли За Трчање Женски Модни Патики Црна 8.5

DEN 0.33
Износ

Дами Чевли Лето Плус Големина Лесни Удобни Чевли Патики Нелизгачки Обични Чевли За Трчањекарактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. 2. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! Пол : Жени,Девојка Материјал : Мрежест Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен,Едноставен Стил : Отворен Пети Висок Стил : Тип На Рамно Затворање : Потпетица За лизгање Високи : 3см/1,18"Висина На Платформата : 1см/0,39"Пакет : 1 Пар Женски Чевли Забелешка : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.Сизеусукеукнфот Должина Нога wide376.553623523.5 cm/9.3"8.5 cm/3.4"3875.53724024 cm/9.5"9cm/3.5"397.563824524.5 cm/9.7"9cm/3.5"4086.53925025 cm/9.8"9.5 cm/3.7"418.574025525.5 cm/10"9.5 cm/3.7"4297.54126026 cm/10.2"10cm/3.9"Size : 37 US : 6.5 UK : 5 EU : 36 CN : Должина 235 стапки : 23,5 см/9,3"широк Стапало : 8,5 см/3,4"Големина : 38УС : 7УК : 5,5 ЕУ : 37СН : 240фут Должина : 24см/9,5"широк Стапало : 9см/3,5"Големина : 39УС : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6ЕУ : 38СН : 245фог Должина : 24,5 см/9,7"широк стапало : 9см/3,5"големина : 40ус : 8ук : 6,5 еу : 39сн : 250ФУТ ДОЛЖИНА : 25СМ/9,8"широк СТАПАЛО : 9,5 см/3,7"големина : 41ус : 8,5 велика британија : 7еу : 40сн : 255ФУТ ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10"широк стапало : 9,5 см/3,7"големина : 42us : 9uk : 7.5 еу : 41cn : 260foot должина : 26cm/10.2"НОГА ШИРОК : 10 CM/3.9" 5.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. 3.Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. 2. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Патики Сандали За Жени. патики за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите