.

.

Activeенски активен дишење на Skechers, лесен спортит, комфорна чевли, широка ширина на располагање

Activeенски активен дишење на Skechers, лесен спортит, комфорна чевли, широка ширина на располагање

DEN 3.33
Износ

Не ја пропуштајте вашата шанса во елегантен разноврсен стил и мазна удобност со опуштените вклопувања на Skechers : Disher Easy - чевли за престапност. Мека плетена машка ткаенина горниот дел во банџи, облечена во спортска патика за секојдневна удобност со испреплетени детали. Воздушна ладилна меморија за пена. Скоро едно парче мека плетена мешавина од ткаенина горната. Детали за плетење со акценти на текстура, искра детали. Предниот панел со истегнување на банџи за лесно вклопување. Плетете ткаенина со контрастна сенка искра плетаат панели за пети и странични детали. Опуштено вклопување дизајн за пространа удобна вклопување. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност. Шок апсорбира средна должина со низок профил. Врвен еластичен панел за ткаенини за лесно лизгање на вклопување. Мека текстурална ткаенина за чевли. Панел за преклопување на ткаенини на потпетици. Флексибилна надлежна гума на влечење. 1/2 инчи вградена потпетица. Машина за перење машина за миење на нежен циклус ладно виси за да се исуши воздухот.

R

Им се допаѓа и на купувачите