.

.

Уникатен Разбој Јосемит Седона Килим Мулти Сина 8' 11' Правоаголник Геометриски Современ Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Јосемит Седона Килим Мулти Сина 8' 11' Правоаголник Геометриски Современ Совршен За Дневна Соба Кревет Соба

DEN 12576.00
Износ

Нашата Колекција Седона е полна со карактер, со дезени кои речиси скокаат од секој килим. Оваа колекција е местото каде што се судираат модерни и гроздобер дизајни. Она што го прави овој килим посебен се различните безвременски мотиви и префинетата мода. Секој килим има своја ексцентрична и индивидуална личност. Уникатниот Килим Јосемит На Разбој е дел од Колекцијата Седона. Лесно за чистење. Отпорен На Дамки. Деца и миленичиња пријателски. За да ги отстраните сите набори или валани агли што може да ги сретнете, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки (должина и ширина), вршејќи притисок врз наборите. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена.

R

Им се допаѓа и на купувачите