.

.

Ноќта На вештерките Дете Убава Дама Бубачки костим

Ноќта На вештерките Дете Убава Дама Бубачки костим

DEN 1.67
Износ

Вашето мало девојче ќе се создаде доста зуи Оваа Ноќта на Вештерките во Нашиот Начин Да Го Прослават Ноќта На Вештерките Дете Убава Дама Бубачки Костим! Оваа мала облека за бубамара има светло-црвено повеќеслојно здолниште со елече со точки, крилја и лента за глава на антени. Тоа го прави за симпатична ноќта на Вештерките костим или ансамбл за танц рецитал. Само спарете ја оваа облека со други додатоци за костими од Нашиот Начин Да Ја Прославиме колекцијата За Ноќта на Вештерките, а вашето малечко ќе биде подготвено да ги рашири крилјата и да лета! Без разлика дали станува збор за забава со костими или настан за облекување, вашето малечко ќе изгледа слатко како бубачка на тепих кога го носи Нашиот Начин Да Го Прославиме Прекрасниот Костим За Бубачки За Ноќта на Вештерките. Начин Да Го Прослават Ноќта На Вештерките Дете Прекрасна Дама Бубачка Костим, 3 T-4 T : облека дама бубачки костим мали Деца. Совршена облека за симпатична тема за шумски животни. Костимот содржи повеќеслојно здолниште со елече со точки, крилја и лента за глава на антени. Удобно за носење за ноќ на трик или лекување. Големина НА дете 3Т-4Т. Координира со други парчиња костими и додатоци на Нашиот Начин Да Ја Прославиме колекцијата За Ноќта на Вештерките.

R

Им се допаѓа и на купувачите