.

.

Капитал Од Ла Крос Хантер Зелени Основи Аналоген Кварц Ѕид Часовник

Капитал Од Ла Крос Хантер Зелени Основи Аналоген Кварц Ѕид Часовник

DEN 319.84
Износ

8 Инчен Ѕиден Часовник прави идеален и практичен додаток во домот. Може да се закачи на ѕидот во вашата кујна, трпезарија или спална соба. Капиталот од ла крос ѕид часовник е направен со издржлив пластичен случај на надворешноста има стаклена леќа на лицето на часовникот. Се одликува со големи црни броеви поставени на контрастна бела позадина. Минутните и часовните раце се црни, а втората рака е црвена. Сигурно ќе одговара на различни стилови на домашен декор. Овој мерач на време може да се подари за време на празници, родендени и други славенички настани. Украсете ја внатрешноста на вашиот дом со овој суштински пластичен ѕиден часовник. Точно кварцно движење. Метални раце со црвена втора рака. Стаклена леќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите