.

.

Зое Отворено Багрем Дрво Проширување Јадење Во собата Со Перници, Песок Природни Обоени, Беж

Зое Отворено Багрем Дрво Проширување Јадење Во собата Со Перници, Песок Природни Обоени, Беж

DEN 7679.84
Износ

Домаќинот на забава е веќе грст работа, но со овој сет за јадење што може да се прошири, нема да мора да се грижите за тој гостин кој е секогаш можеби. Овој комплет багрем прикажува широка, елегантна маса со традиционален изглед со летви и експанзивен врвен простор што може да се прошири кога е потребно. Со две фотелји и шест столчиња без раце, овој комплет нуди прекрасен софистициран изглед додека ги сместува сите ваши гости. Вклучува : Една (1) Трпезариска Маса, Две (2) Трпезариски Столици, Шест (6) Трпезариски Столчиња Без Раце. Материјал : Багрем Дрво. Материјал За Перница : Водоотпорна Ткаенина. Повеќе Опции За Боја. Потребно Е Собрание. Димензии на табелата : 35,50 инчи длабок x 63,00 инчи широк x 29,75 инчи висок. Проширени Димензии На Табелата : 35,50 инчи длабок х 78,75 инчи широк х 29,75 инчи висок. Табела Тежина Капацитет : 300 фунти. Јадење Стол Димензии : 23,75 инчи длабоко х 23,00 инчи широк х 35,50 инчи висока. Јадење Стол Седиште Димензии : 18.50 инчи длабоко х 19.25 инчи широк х 16.25 инчи висока. Трпезарија Стол Седиште Перница Дебелина : 2.36 инчи. Јадење Стол Рака Висина : 25.50 инчи. Јадење Стол Тежина Капацитет : 400 фунти. Димензии На Столот без раце : 23,00 инчи длабок x 19,00 инчи широк x 35,50 инчи висок. Димензии На Седиштето на столот без раце : 20,50 инчи длабок x 19,00 инчи широк x 17,00 инчи висок. Дебелина на Перницата на седиштето без раце : 2,50 инчи. Капацитет На Тежина на Столот без раце : 400 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите