.

.

Scrubstar Premium Collection Collectionенска активна боја на бојата V-вратот на вратот на врвот

Scrubstar Premium Collection Collectionенска активна боја на бојата V-вратот на вратот на врвот

DEN 2.33
Износ

Разбудете ја вашата гардероба со активниот врв на Colorblock V-вратот на Scrubstar, со непобедлива комбинација на стил и удобност во четири-насочна ткаенина за мешавина од полиестер/спандекс со контрола на влага. Побарајте координативни панталони за да ја завршите облеката! Интернет ексклузивно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. V-врат. Две џебови на лепенка однапред. Предни шевови на принцезата; Бунџи јамка на полите; странични отвори со функционални прилепувања; Мешава цевка на рамената. 4-насочна ткаенина за истегнување со контрола на влага. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активна чистачка боја V-врат за чистење на врвот за жени од колекцијата Scrubstar Premium.

R

Им се допаѓа и на купувачите