.

.

Хари Потер И Ѕидниот Постер На Волшебникот Од Камена Група Со Туркачи, 14.725 22.375

Хари Потер И Ѕидниот Постер На Волшебникот Од Камена Група Со Туркачи, 14.725 22.375

DEN 159.84
Износ

Овој Тренд Меѓународен Хари Потер И Ѕидниот Постер На Волшебникот Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Хари Потер И Волшебникот Камен - Група Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

R

Им се допаѓа и на купувачите