.

.

Loveубовен тренд њујоршки женски потсмев со вратот со фино мерач џемпер

Loveубовен тренд њујоршки женски потсмев со вратот со фино мерач џемпер

DEN 247.68
Износ

Овој елегантен исмејуван џемпер од вратот од trendубовниот тренд Newујорк ги прави парови совршено под вашите јакни и блејзери со опремена силуета. Изработено во фино мерач плетено за чувство на кое не можете да одолеете. • Материјал : 57% акрилик/19% полиестер/14% најлон • Грижа : Машината за перење • Земја на потекло : Увезено • Големина : Модел е 5’10 ”и носи големина S • одговара : опремена • тежина : лесна; СТИЧКИ ЗА ДОБИВНИ МАРКИ • Деколте : Подмирен врат • Затворање : Стил на пуловер • Ракави : Долги ракави • џебови : Ниту еден • Карактеристики : манжетна за рафли; Поинтел полите • исмејувајте го џемперот со фино мерач на вратот за жени од trendубовниот тренд Newујорк.

R

Им се допаѓа и на купувачите