.

.

Се прашувам нација бебе девојчиња каки ромпер, големини 0м-24м

Се прашувам нација бебе девојчиња каки ромпер, големини 0м-24м

DEN 3.33
Износ

Слатко печатење во асортиман го украсува овој симпатичен ромпер од Wonder Nation стилизиран со расипан фронт. Одликувајќи се со соодветна лента за глава, нејзиниот изглед е симпатичен и комплетен во еден момент. Исклучиво на. Вратот на екипажот. Затворање на копчињата со копче со клуч. Руфл пред и назад со трим на пикот. Еластични манжетни. Отвори на нозе за лесно облекување. Печатење на сите. Вклучува појавување на лентата за глава. 96% памук/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ромпер за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите