.

.

Главни чиара кружни садови за вечера, морнарица, сет од 6

Главни чиара кружни садови за вечера, морнарица, сет од 6

DEN 3.00
Износ

Без разлика дали станува збор за гулаш, супа или сладолед што се сервира, направете да има доволно чинии за да се обидат. Главните простории чиара чинии за вечера со 6 пакувања вклучуваат шест чинии доволно големи за срдечни делови од се што е на менито. Stoneware ги прави трајни кога ќе се случи животот, и тие се микробранови безбедни и машини за миење садови безбедни за секојдневна употреба! За чинии што се држат од житни култури до вечера за вечера, одете со мрежни садови за вечера со 6-пакети. Главни места 6 пакувања чиара чинии за вечера, морнарица : Доаѓа со шест идентични чинии за вечера. Материјал : stoneware. Машина за миење садови безбеден и микробранова безбедна. Може да се загрее во микробранова печка. Ракувајте се со внимание! . Мерки : дијаметар од 8,75 ”. Димензии на пакетот : 11,5 "x10.5" x10.75.

R

Им се допаѓа и на купувачите