.

.

Прекрасен насликан цветен дизајн 38,00 38,00 Сликарски уметнички отпечатоци

Прекрасен насликан цветен дизајн 38,00 38,00 Сликарски уметнички отпечатоци

DEN 669.44
Износ

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа виолетова област метална wallидна уметност. Достапно во неколку големини, ова прекрасно насликано цветно дизајнирање метални уметнички дела го прави фокусна точка на секоја просторија или канцеларија. Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Вклучени се загради и упатства за монтирање. Вода, оган. HD-алуминиумски панели отпорни на гребење. Лесно се чисти со микрофибер крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите