.

.

Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2011-Киа Оптима

Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2011-Киа Оптима

DEN 2.00
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Склоп На Светло За Странична Глава На Патниците, Тип НА КРИЕЊЕ, Исклучува Хибрид, 12-13 Без ЛЕД Дневни Светилки за Трчање. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2011-2013 Киа Оптима. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2011-2013 Киа Оптима КРИЕШЕ, Без ПРЕДВОДЕНИ Дневни Светилки, Кореја И Сад Изградени Модели, Исклучува 2012-2013 Хибридни Модели, Изработени Од Полипропилен . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите