.

.

Флеш Мебел Маријан Правоаголни Потресени Современа Сива, Тиркизна Површина Килим, 2'7'

Флеш Мебел Маријан Правоаголни Потресени Современа Сива, Тиркизна Површина Килим, 2'7'

DEN 3142.40
Износ

Омекнете го изгледот на секоја просторија додека додавате стил во тренд со потресениот изглед на овој тепих во затворен простор. Современите теписи за подрачје нудат разноврсност што ви овозможува да додадете топлина на дрвените подови, боја на повеќе простори и ги штити тротоарите во области со голем сообраќај. Овој стилски тепих може да биде топло место за нозете покрај креветот, пред каучот или во влезовите. Издржливоста е од суштинско значење кога инвестирате во подни облоги и овој модерен тепих нема да разочара. Направен од олефински влакна, овој врвен тепих е отпорен на дамки и вода, брз во боја и обезбедува меко чувство под нозете пријателски за децата и миленичињата. Поддршката од јута му дава на овој килим структурен интегритет и помага во промовирање на протокот на воздух. Редовно вакуумирајте без лентата за тепање и исчистете ја со вода и благ детергент за да го одржите изгледот на вашиот нов килим. Модерен Тепих Со Потресена Област 2 'х 7' за Внатрешна употреба. Мешан Повеќебоен Дизајн во Нијанси На Тиркизна, Сива, Бела, Вакуум без Четка За Тепање. Спарете се со нашите тепих влошки што можат да се исечат на сопствени форми и големини. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 2 'х 7'.

R

Им се допаѓа и на купувачите