.

.

Зеленило Кожата И Палтото Дополнуваат Меки Џвакања За Кучиња, Вкус На Пилешко, Торбичка За Броење

Зеленило Кожата И Палтото Дополнуваат Меки Џвакања За Кучиња, Вкус На Пилешко, Торбичка За Броење

DEN 191.68
Износ

Додаток на Кожата И Палтото на зелените Меки Џвакања За Кучиња, Вкус На Пилешко, ПОДДРЖУВА ЗДРАВА КОЖА И СЈАЈНО ПАЛТО : Додатоците НА Кожата И Палтото НА ЗЕЛЕНИЛОТО се дизајнирани да ја поддржуваат здравата кожа и да одржуваат здрав и сјаен капут за возрасни и постари кучиња. ФОРМУЛИРАНО СО РИБИНО МАСЛО : природно богато Со Омега-3 масни киселини, ДХА и ЕПА, за негување на кожата и палтото на вашето куче. ФОРМУЛИРАН ОД Д-р НУТРИЦИОНИСТИ ЗА ЖИВОТНИ : тим Од Д-р Нутриционисти за Животни разви додаток што ќе го сака вашето куче. НАПРАВЕНО СО ВИСТИНСКО ПИЛЕШКО : комбиниравме висококвалитетни состојки во неодоливи меки џвакања направени со пилешко за да може лесно да се хранат. НАПРАВЕНИ СО КВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ ОД ЦЕЛИОТ СВЕТ : плус без вештачки бои, вкусови или конзерванси и без полнила. Додаток на Кожата И Палтото на зелените Меки Џвакања За Кучиња, Вкус На Пилешко, Торбичка За Броење 80 ПОДДРЖУВА ЗДРАВА КОЖА И СЈАЕН КАПУТ : Додатоците НА Кожата И Палтото НА ЗЕЛЕНИЛОТО се дизајнирани да ја поддржуваат здравата кожа и да одржуваат здрав и сјаен капут за возрасни и постари кучиња. ФОРМУЛИРАНО СО РИБИНО МАСЛО : Природно богато Со Омега-3 масни киселини, ДХА и ЕПА, за да обезбеди храна за кожата и палтото на вашето куче. ФОРМУЛИРАН ОД Д-р НУТРИЦИОНИСТИ ЗА ЖИВОТНИ : тим Од Д-р Нутриционисти за Животни разви додаток што ќе го сака вашето куче. НАПРАВЕНО СО ВИСТИНСКО ПИЛЕШКО : комбиниравме висококвалитетни состојки во неодоливи меки џвакања направени со пилешко за да може лесно да се хранат. НАПРАВЕНИ СО КВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ ОД ЦЕЛИОТ СВЕТ : плус без вештачки бои, вкусови или конзерванси и без полнила.

R

Им се допаѓа и на купувачите