.

.

Тера и Скај женски плус големина на директни фармерки со нозе

Тера и Скај женски плус големина на директни фармерки со нозе

DEN 3.33
Износ

Овие директни фармерки од нозете од Terra 29 ”inseam; 27 ”Petite Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Затегната еластична лента за половината. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Скриен контролен панел на стомакот; истегнување ткаенина; Faux лета. Plusенски плус големина фармерки со права нозе од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите