.

.

Акделко 15-Гм Оригинална Опрема Компресор За Климатизација

Акделко 15-Гм Оригинална Опрема Компресор За Климатизација

DEN 1.33
Износ

КОМПРЕСОР ASM, A/C 100% визуелен - и истекување-тестиран за да се обезбеди квалитетот и издржливоста на компонентата. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција.

R

Им се допаѓа и на купувачите