.

.

Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара - Хонда Граѓански Седан

Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара - Хонда Граѓански Седан

DEN 1263.84
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нов Стандарден Склоп На Халогени Фарови За Замена На Патниците, Јапонија Изгради Модели со 1,5 Турбо Мотори. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2018 Хонда Граѓански Седан. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2018-2018 Хонда Граѓански Седан Јапонија Изгради Модели Со 1,5 Турбо Мотори, Изработени Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите