.

.

Еккаме Менс Летна Облека Сет Клиренс Машки Цврст Обичен Јака За Превртување Патент Со Кратки Ракави Еластични Панталони За Половината Поставени Жолти С

Еккаме Менс Летна Облека Сет Клиренс Машки Цврст Обичен Јака За Превртување Патент Со Кратки Ракави Еластични Панталони За Половината

DEN 559.84
Износ

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описите сезона : Лето/Aut : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Краток Стил На Ракав : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Кошула+1 парчиња машки панталони големината. Карактеристики : Секојдневни Врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и Пролетна секојдневна Блуза. ●ЛЕТНИ НАЈВАЖНИ работи : комплет летен костум за џогирање лесен, мек и дише, ви дава најудобно искуство при носење во сите сезони, особено во топлите денови. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 104cm/40.

R

Им се допаѓа и на купувачите