.

.

Лиман Турбо Случај Почиста оз

Лиман Турбо Случај Почиста оз

DEN 3.33
Износ

Чистачот на Турбо Куќиште е одличен течен пред-чистач за екстремно валкани футроли. Може да се користи и како влажен медиум. Користете рачно или со 600 тамблер.Спецификации : - Тежина : 16 fl. оз. Лиман Турбо Случај Почиста 16 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите