.

.

Зајдисонцето и шестиот дел од женските јуниори

Зајдисонцето и шестиот дел од женските јуниори

DEN 0.67
Износ

Нивото на телото му даваат вклопување на зајдисонцето и нивото на шестиот врв заврши во мека ткаенина на ребрата, со ласкава V-врат. Моделот е 5’10 и носи големина M. опуштено вклопување. V-врат. Нивото на телото. 68% полиестер/31% рајон/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ниво на врвот за јуниори од зајдисонце и шести.

R

Им се допаѓа и на купувачите