.

.

Garanimals бебе и дете момче руно мултипак, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Garanimals бебе и дете момче руно мултипак, 3-пакувања, големини 12м-5Т

DEN 1.33
Износ

Слатко! Зачувајте на пријатни џемпери од руно од Гаранимали за вашето бебе или момче за дете. Овој троен пакет има мек дизајн, задржувајќи го удобен од време на дремка за време на игра и сè што е помеѓу. Исклучиво на. Вклучува 3 џемпери. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Цврст тон и отпечатоци од контраст. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Појдовни џемпери на момчињата за бебиња и мали деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите