.

.

Порта на дрвени миленичиња Аукфа- 31,9 H панели миленичиња кученце безбедност на оградата за врата, скали или куќа- кафеава

Порта на дрвени миленичиња Аукфа- 31,9 H панели миленичиња кученце безбедност на оградата за врата, скали или куќа- кафеава

DEN 0.67
Износ

Слободното дрвено милениче порта на Aukfa е разноврсна опција за корекција и чување на вашето ново кутре или маче да истражува премногу од куќата. Оваа порта за миленичиња има дизајн со шарки во форма на хармоника, кој ви овозможува да го склопите за да одговара на скоро секоја врата или ходникот. Лесен е за лесен транспорт од соба во соба или удобно складирање кога не е во употреба. Бариерата дополнително не бара инсталација, дупчење или хардвер што може да го оштети вашиот дом- едноставно само го расплетува и да го искористи во областа што ви треба! Парчето е направено од тврдо дрво со трајни метални шарки. Широките лекови обезбедуваат безбедна бариера без вашето домашно милениче да се чувствува како целосно отсечени од домот. Дрвената порта има неутрален финиш за атрактивен изглед кој надополнува многу различни стилови на домови и шеми на бои. Функција : Преклопување на портата за миленичиња : Овој основен производ за кученце лесно се склопува заедно за компактно складирање. Кога е склопена, оваа порта е доволно мала за погодно да се вклопи во плакарот. На 73 ”, оваа екстра-широка порта е идеална за 45-60” врати или отвори . Стилска ограда за кучиња во затворен простор : Оваа порта за кучиња е одличен начин да го ограничите пристапот на вашето домашно милениче до делови од вашиот дом додека одржувате модерен изглед. Браун финишот на оваа дрвена порта е сигурен дека ќе го надополни секој декор . слободна ограда за кучиња : За разлика од традиционалните порти, оваа порта не бара инсталација. Со дизајн на хармоника, оваа порта за миленичиња е доволно цврста за да ги барикадира вашето мало куче, кученце или мачка, без дупчење . за скали или влезови : оваа разноврсна ограда за миленичиња во затворен простор е идеален за употреба во вратите, на горниот или долниот дел на скалите , или во која било област од која би сакале да го задржите вашето домашно милениче. Спецификации : Боја : темно кафеава. Материјали : Популус. Бруто тежина : 11 фунти. Димензии : Отворено : 1 инч (L) x 73 инчи (W) x 32 инчи (H). Преклопено : 4 инчи (L) x 19 инчи (W) x 32 инчи (H).

R

Им се допаѓа и на купувачите