.

.

Стискајте ги слаби фармерки на девојчињата со клучеви, големини 4-12

Стискајте ги слаби фармерки на девојчињата со клучеви, големини 4-12

DEN 351.20
Износ

Слаби фармерки од стискање сигурно ќе станат нејзин нов тексас. Класичен стајлинг со пет џебови плус симпатична торбичка за приврзок за клучеви, продолжете да изгледа добро! Затворање на копчињата со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб. Супер-мек тексас. Вклучена е симпатична клуч. 74% памук/24% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Слаби фармерки со клуч за девојчиња од Стиска.

R

Им се допаѓа и на купувачите