.

.

Ада Дома Декор Мебел Светлина Мока Ниво Шулц Модерна Странична Маса

Ада Дома Декор Мебел Светлина Мока Ниво Шулц Модерна Странична Маса

DEN 1.33
Износ

Оваа свежа и забавна странична полица за книги ќе додаде допир на модерен стил во секоја просторија. Ретро асиметричниот дизајн е завршен од сите страни за да биде реверзибилен и превртлив. Совршен за дневна соба, трпезарија, соба, спална соба или каде било каде што ви треба дополнително складирање со одличен изглед. Произведено од инженерско дрво обложено со меламин за цврстина и издржливост. Секоја полица може да собере до 20 килограми. Ада Дома Декор Мебел Светлина Мока 2 Ниво Шулц Модерната Странична Маса може Да се постави од двете страни на вашиот тросед за чување далечински управувач, закуски и пијалоци додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. Создадена со издржливи материјали, секоја полица има предложена тежина до 20 килограми од вашите омилени книги, слики и украси. Гарантирано едноставно и брзо склопување со вклучен хардвер и водени упатства. Направено со компресирано инженерско дрво за цврстина и издржливост, со долготрајна меламинска завршница од сите страни која е отпорна на влага и дамки. Шулц крајна маса погодна за спална соба, гостинска соба, трпезарија, дувло и дневна соба. Совршено се вклопува со секој стил на домашен декор. Прекрасен модерен стил со примарна светла мока сенка. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Боја : Светлина Мока. Собрана Димензија : 23,82" Х х 23,23 "В х 8,66" Д. Собрана Тежина : 22,53 фунти. Ве молиме Запомнете : поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производи може малку да се разликуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите