.

.

Кучето Пурина Бентиут третира здрава насмевка стоматолошки пресврти мини

Кучето Пурина Бентиут третира здрава насмевка стоматолошки пресврти мини

DEN 226.88
Износ

Дајте им на вашето куче за стоматолози кои помагаат да се намали градењето на плакетите и забен камен, да се помогне во поддршката на забите и силните коски и освежениот здив. Нагласени со вистински магдонос, тие сигурно ќе донесат насмевки наоколу. Закуски за кучиња, стоматолошки, пресврти, мини. Вкус на путер од кикирики, нагласена со вистински магдонос. Природно и вештачко. Resealable патент. Ново! Помага во намалувањето на градењето на плакетите и забен камен и освежениот здив. Додаден калциум за поддршка на заби и силни коски. Здрав и вкусен третман што е добро за забите на вашето куче! Вашето домашно милениче, нашата страст. За да дознаете како можеме да ви помогнеме да обезбедите долг, среќен и здрав живот за вашето домашно милениче, прашајте ја Пурина. Прашања или коментари? Посетете нè на Интернет или јавете се на 1-888-отпадоци (1-888-236-3385) понеделник-петок, од 7 до 19 часот, КТ. Твитер во Пурина. Фејсбук : /Пурина.

R

Им се допаѓа и на купувачите