.

.

Возрасни Полу-Про Униформа-Една Големина Одговара На Повеќето

Возрасни Полу-Про Униформа-Една Големина Одговара На Повеќето

DEN 2.67
Износ

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални процепи за да се овозможи воздушен премин и гумени стапала против лизгање. Перницата е достапна како опционална. Сиеста Делукс кревети се достапни во различни големини и бои.Робусна пластика, Опремена со потпирач за глава,Перфорирано дно за правилна вентилација,стапала Против лизгање кои обезбедуваат голема стабилност,може да се совпаднат со Опуштете се 45/2 за поголема удобност. Облечи како вашиот омилен кошарка игра смешни човек, Џеки Месечината во овој официјално лиценциран Полу-Про Униформа Костим. Инспириран од униформата што се носи во Филмот Полу-Про, овој костим е забавен и лесен за носење во секое време од годината. Костимот вклучува, кошула, шорцеви и лента за глава. Перика се продава одделно. Одговара на возрасни големина Големи/Х-Големи.

R

Им се допаѓа и на купувачите