.

.

Acer Aspire Десктоп со 23.8 Монитор, 10 - Ти Генерал Intel Core i3-4-Јадрен Процесор, Intel UHD ГРАФИКА 6308GB DDR4, 256GB NVMe M. SSD, Црна, Windows Home, XC-1660G-UW94

Acer Aspire Десктоп со 23.8 Монитор, 10 - Ти Генерал Intel Core i3-4-Јадрен Процесор, Intel UHD ГРАФИКА 6308GB DDR4, 256GB NVMe

DEN 3.33
Износ

Елегантен и Функционален-Воведување На РАБОТНАТА површина На ASPIRE XC серија : клуч за напојување сличен На стрелка со Лесен пристап, вертикална четка за коса преден капак и атрактивна сјајна значка деко. XC Десктоп пакети се што ви треба за секојдневно пресметување со простор за растење и одлично се вклопува или на работната површина или на подот. Импресивни Перформанси - тројна закана од перформанси, поврзување и забава – 10-ти генерал intei® core ® i3 процесор отвора повеќе можности од кога било досега. Револуционерните интелигентни карактеристики на изведба се прилагодуваат на вас и на работите што ги правите, за поперсонализирано и поодговорно искуство. Безжичен Wi Fi 6 Погодност-Intel® Wi-Fi 6 (802.11 ax) поддржува Wi-Fi од следната генерација за брзо, флексибилно и безбедно поврзување. Intel® Wi-Fi 6 (802.11 ax) овозможува гигабитни брзини кои се скоро 3 X побрзи од стандардниот Wi-Fi (802.11 ac). Доживејте брза, сигурна врска при прелистување, стриминг или игри, дури и во средини со многу поврзани уреди. Елегантен и Функционален-Воведување На РАБОТНАТА површина На ASPIRE XC серија : клуч за напојување сличен На стрелка со Лесен пристап, вертикална четка за коса преден капак и атрактивна сјајна значка деко. XC Десктоп пакети се што ви треба за секојдневно пресметување со простор за растење и одлично се вклопува или на работната површина или на подот. Импресивни Перформанси - тројна закана од перформанси, поврзување и забава – 10-ти генерал intei® core ® i3 процесор отвора повеќе можности од кога било досега. Револуционерните интелигентни карактеристики на изведба се прилагодуваат на вас и на работите што ги правите, за поперсонализирано и поодговорно искуство. Безжичен Wi Fi 6 Погодност-Intel® Wi-Fi 6 (802.11 ax) поддржува Wi-Fi од следната генерација за брзо, флексибилно и безбедно поврзување. Intel® Wi-Fi 6 (802.11 ax) овозможува гигабитни брзини кои се скоро 3 X побрзи од стандардниот Wi-Fi (802.11 ac). Доживејте брза, сигурна врска при прелистување, стриминг или игри, дури и во средини со многу поврзани уреди. Acer Aspire XC-1660g-UW94 Десктоп Со 23.8" Монитор : оперативен систем : Windows 10 Дома. Процесор : 10-Ти Генерал Интел Јадро i3 - 10105 4-Јадрен Процесор. Меморија : 8 GB DDR4. Внатрешна Меморија : 256gb NVMe M. 2 SSD. Графика : Интел UHD Графика 6308 GB DDR4. 8Х ДВД. Интел Безжичен Wi-Fi 6. Bluetooth 5.2. Глувчето и Тастатурата. 23.8 " Монитор.

R

Им се допаѓа и на купувачите