.

.

Трговска марка ликовна уметност Sisterеферсон Сестраста Канвас уметност од Кери Шмит, Црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Sisterеферсон Сестраста Канвас уметност од Кери Шмит, Црна мат, црна рамка

DEN 3.33
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Jеферсон сестринство“ платно уметност од Кери Шмит, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите