.

.

Единствена разбој Правоагуларна геометриска модерна област килими кафеаво бело, 8 '10' 0

Единствена разбој Правоагуларна геометриска модерна област килими кафеаво бело, 8 '10' 0

DEN 2383.84
Износ

Оваа колекција Рабат Шаг е луксузна и овозможува бесконечни можности за стилизирање. Шармантните нијанси, од богати, земјни тонови до светли, живописни нијанси се сигурни дека се маѓепсани и воодушевени! Оставете ја светлата боја на овој килим Рабат Шаг да го осветли декор на вашиот дом. Деца и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива. Упатства за нега : Вакуум редовно и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, без пролевање и лесен за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите