.

.

Нашата Божиќна приказна v од Лиза ревизорско платно уметничко печатење

Нашата Божиќна приказна v од Лиза ревизорско платно уметничко печатење

DEN 1.67
Износ

Ова излитено шик платно печатење од ревизијата на Лиза додава совршен празничен допир во секоја просторија, преполн со зимски ботанички, како разновидни поинтети, Спригс од бор и бобинки. Мерки на платно 20 "H x 1,5" W x 16 "L. giclee печатење на галерија завиткано платно.

R

Им се допаѓа и на купувачите